حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹ 9 صفر 1442 Saturday, 26 September , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 56 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 6 تعداد دیدگاهها : 40×
 • اوقات شرعی


  Warning: A non-numeric value encountered in /home/imsoir/domains/imso.ir/public_html/wp-content/plugins/azan/index.php on line 122

 • حضور مسئولین صدرا، قوت قلبی برای آموزش حضوری صدرایی ها

  شناسه : 2051 09 سپتامبر 2020 - 10:33
  حضور مسئولین صدرا، قوت قلبی برای آموزش حضوری صدرایی ها ✍از مهمترین وظایف مدارس که همواره از آن یاد میشود جامعه پذیری و نوسازی جامعه است. اما شرایط جامعه امروز به گونه ای رقم خورده است که از یاد گرفتن تا یاد دادن و عمل کردن به آموخته ها فاصله ای وجود ندارد!

  حضور مسئولین صدرا، قوت قلبی برای آموزش حضوری صدرایی ها

  ✍از مهمترین وظایف مدارس که همواره از آن یاد میشود جامعه پذیری و نوسازی جامعه است. اما شرایط جامعه امروز به گونه ای رقم خورده است که از یاد گرفتن تا یاد دادن و عمل کردن به آموخته ها فاصله ای وجود ندارد!


  و شاید همین شرایط ما را بدانجا رسانده که در بسیاری از مسائل بسیاری از افراد خود را صاحب نظر بدانند و محق برای اینکه نظراتشان در تصمیم‌گیری ها اعمال شود. و باز بدانجا برسیم که هر خانواده خود تشخیص میدهد که فرزندانش در مدارس حضور یابند یا خیر!
  بعد از کش و قوس‌های فراوان در فضایی از بیم و امید و نگرانی مدارس بازگشایی شد اما حتی زمان این بازگشایی نیز ایمن از تغییر نبود و به جای اول مهر نیمه شهریور افتخار ثبت باز افتتاحیه را به نام خود زد.
  مدارس صدرا نیز از این امر مستثنی نبودند. از رسالت های تعریف شده ی صدارایی ها مهارت آموزی است. و چه راهی بهتر از ارائه آموزش در میدان عمل خواهد بود. امروزه مدیریت بحران از مهارت هایی است که ضرورت آموزش آن در طول سالهای اخیر بر کسی پوشیده نمانده است. مهارتی که حساسیت جامعه و رصد دایمی آن از سوی جامعه خود به بحرانی برای مدیران تبدیل شده است.

  نحوه برخورد مدیران آموزشی برای عدم توقف آموزش در حین متوقف کردن کرونا درسی عملی برای دانش آموزان در جهت کسب مهارت مدیریت بحران خواهد بود. از همین رو ریاست محترم سازمان مدارس صدرا جناب حجت الاسلام تقدیری به همراه دیگر مسئولین سازمان با حضور خود در روز بازگشایی مدارس این پیغام را به دانش آموزان و خانواده هایشان دادند که آموزش تعطیل بردار نیست و همیشه حتی در بحرانی ترین شرایط راهی برای یاد گرفتن و یاد دادن وجود دارد.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.