چاپ خبر
سازمان مدارس معارف اسلامی یکشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۸
ایجادجریانی نخبگانی و معرفتی در بین دانش آموزان مدارس صدرا

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس، حجت‌الاسلام تقدیری رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت در نشستی با جمعی از روحانیون مستقر استان فارس گفت: روحانیون مستقر در خط مقدم عرصه تبلیغ اسلام فعالیت دارند.

حجت‌الاسلام تقدیری افزود: نسل جوان حوزه و روحانیون نیاز به تجربه نگاری دارند و به بازتاب و مستند سازی در عرصه تبلیغ باید توجه ویژه‌ای داشته باشند.

دکتر حامد تقدیری نشر معارف اسلامی در بین آحاد جامعه را از وظایف ذاتی سازمان تبلیغات اسلامی بر شمرد و عنوان داشت: فعالیت‌های تبلیغی معطوف به درون سازمان، مدارس علوم و معارف اسلامی و هیئات مذهبی نیست و روحانیون مستقر باید از ظرفیت‌های تبلیغی خود در بین آحاد مختلف جامعه استفاده کنند.

رئیس سازمان مدارس علوم و مدارس اسلامی صدرای ولایت ارتباط و اتصال بین مدارس صدرا و روحانیون را ضروری دانست و اذعان داشت: مدارس برای شما روحانیون مستقر و مبلغان حوزه‌های علمیه به مثابه سنگرهای تبلیغ هستند.

حجت‌الاسلام تقدیری در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: هماهنگی‌هایی با آموزش و پرورش انجام شده و در این حوزه ورود پیدا کردیم که جریانی نخبگانی و معرفتی در بین دانش آموزان صدرا با استفاده از ظرفیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی ایجاد شود.

انتهای پیام/.