27 بهمن 1398

برگزاری اولین گردهمایی فارغ التحصیلان مدارس صدرا

مولف: روابط عمومی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
2/5

برگزاری اولین گردهمایی فارغ التحصیلان مدارس صدرا


اولین گردهمایی فارغ التحصیلان مدارس صدرا در اردوگاه امام خمینی قدس سره لواسان برگزار شد 
به گزارش روابط عمومی سازمان مدارس صدرا حجت الاسلام نخعی مسئول کانون فارغ التحصیلان صدرا در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی سازمان صدرا گفت سازمان مدارس صدرا پس از تأسیس کانون فارغ التحصیلان  مهم ترین اهداف پیش روی خودش را مسئله نیروی انسانی سازمان خود و تلاش در جهت شتاب دادن به استعدادها و توانمندی های فارغ التحصیلان خود دیده است.
 مسئول واحد برادران خانه امید صدرا گفت در این گردهمایی فارغ التحصیلان حوزوی و دانشگاه در چند دوره در قالب اجرای رویداد ایده پردازی دور هم جمع خواهند شد .
 این گردهمایی در نظر دارد از همه توان ایده پردازی نخبگان فارغ التحصیل خود بهره‌برداری کند و خروجی ایده ها را در مسائل کلان مدارس بکار ببندد.
 علاوه بر این هر عضو پس از شرکت در این اردو فرصت طلایی پیدا خواهد کرد که با هم رشته ای های خود که احیاناً دارای ایده ها و نظرات مشترک هستند هم افزائی کند و ادامه مسیر را به صورت گروهی دنبال کنند.
شناسایی استعدادها و توانمندی های فارغ التحصیلان در یک بستر علمی و کاملاً عادلانه در این اردو و توسط مربیانی که برای هر گروه در نظر گرفته می شود صورت می گیرد.
وی افزود که برای پیشبرد بهتر فعالیتهای فارغ التحصیلان خانه امید صدرا تاسیس و امورات فارغ التحصیلان در این خانه پیگیری خواهد شد

تعداد مشاهده (293)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری اولین گردهمایی فارغ التحصیلان مدارس صدرا "


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر