6 بهمن 1398

ایجادجریانی نخبگانی و معرفتی در بین دانش آموزان مدارس صدرا

مولف: روابط عمومی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
2/5

ایجادجریانی نخبگانی و معرفتی در بین دانش آموزان مدارس صدرا

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس، حجت‌الاسلام تقدیری رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت در نشستی با جمعی از روحانیون مستقر استان فارس گفت: روحانیون مستقر در خط مقدم عرصه تبلیغ اسلام فعالیت دارند.

حجت‌الاسلام تقدیری افزود: نسل جوان حوزه و روحانیون نیاز به تجربه نگاری دارند و به بازتاب و مستند سازی در عرصه تبلیغ باید توجه ویژه‌ای داشته باشند.

دکتر حامد تقدیری نشر معارف اسلامی در بین آحاد جامعه را از وظایف ذاتی سازمان تبلیغات اسلامی بر شمرد و عنوان داشت: فعالیت‌های تبلیغی معطوف به درون سازمان، مدارس علوم و معارف اسلامی و هیئات مذهبی نیست و روحانیون مستقر باید از ظرفیت‌های تبلیغی خود در بین آحاد مختلف جامعه استفاده کنند.

رئیس سازمان مدارس علوم و مدارس اسلامی صدرای ولایت ارتباط و اتصال بین مدارس صدرا و روحانیون را ضروری دانست و اذعان داشت: مدارس برای شما روحانیون مستقر و مبلغان حوزه‌های علمیه به مثابه سنگرهای تبلیغ هستند.

حجت‌الاسلام تقدیری در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: هماهنگی‌هایی با آموزش و پرورش انجام شده و در این حوزه ورود پیدا کردیم که جریانی نخبگانی و معرفتی در بین دانش آموزان صدرا با استفاده از ظرفیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی ایجاد شود.

تعداد مشاهده (279)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "ایجادجریانی نخبگانی و معرفتی در بین دانش آموزان مدارس صدرا"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر