24 مهر 1398

دانش‌آموزان مدارس صدرای ولایت در پیاده‌روی اربعین + تصاویر

مولف: روابط عمومی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
4/2

تجربه پیاده‌روی اربعین از آن دست تجارب شیرینی است که خاطره خوش آن همواره با فرد می‌ماند و وقتی یک نوجوان این تجربه را کسب می‌کند، حتما در آینده‌اش تأثیر بسیاری خواهد داشت.

گروه‌های مختلف دانش‌آموزی نیز در تجربه شیرین و معنوی پیاده‌روی اربعین شرکت می‌کنند؛ یکی از این گروه‌ها، دانش‌آموزان مدارس صدرای ولایت هستند.

امسال جمعی از دانش‌آموزان منتخب مدارس صدرای ولایت در پیاده‌روی اربعین حسینی شرکت کردند.

حجت‌الاسلام نصیری معاون فرهنگی و تربیتی سازمان مدارس صدرا در این خصوص گفت: در راستای اهمیت ماجرای کربلا و درس آزادگی امام حسین(ع) و لزوم گره زدن دانش‌آموزان مدارس صدرا به این موضوع، جمعی از دانش‌آموزان منتخب مدارس صدرا را در دو قالب جداگانه کاروان خواهران و برادران به عتبات عالیات اعزام کردیم.

وی گفت: کاروان پیاده تا بهشت که متشکل از دانش‌آموزان منتخب مدارس صدرا هست پس از زیارت حضرت امیرالمومنین(ع) سه روز در مسیر اربعین را پیاده‌روی خواهند کرد.

معاون فرهنگی و تربیتی سازمان مدارس صدرا افزود: در طول مسیر، دانش‌آموزان با حضور در مواکب کشورهای مختلف با جوانان و دانش‌آموزان چند کشور دیدار کرده و ارتباطات خوبی بین جوان‌های ملل مختلف ایجاد شد.

وی همچنین خدمت‌رسانی به مردم، نظافت طریق الحسین و برگزاری جلسات فکری در طول مسیر را از دیگر برنامه‌های کاروان پیاده تا بهشت برشمرد.

مدارس صدرا، مدارس رشته معارف اسلامی وابسته به سازمان تبلیغات هستند که در 164 نقطه کشور شعبه دارند.

تعداد مشاهده (748)       نظرات (1)

نظرات کاربران درباره خبر "دانش‌آموزان مدارس صدرای ولایت در پیاده‌روی اربعین + تصاویر"


بسم رب شهدا باسلام به تمام صدراییان ایران اسلامی فقط به نوبه خودم میخواهم از تمام عزیزانی که این سفر را فراهم کردند تشکر کنم واز خداوند میحواهیم عمری با برکت به آنها اعطا بفرماید

نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر