2 مهر 1398

زنگ بازگشائی مدارس صدرا توسط مدیرعامل سازمان نواخته شد

مولف: روابط عمومی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
4/7

 

مدیرعامل سازمان مدارس صدرا گفت: دشمنان انقلاب اسلامی با استفاده از فضای مجازی و رسانه چنان فضاسازی می‌کنند تا امید را در جوانان ایران تاریک کنند و از حرکت بازدارند.

به گزارش روابط عمومی صدرا ، حجت الاسلام حامد تقدیری در مراسم بازگشایی مدارس صدرا که در دبیرستان علوم و معارف اسلامی پسرانه صدرا برگزار شد با بیان اینکه انسان همواره باید هدف داشته باشد، گفت: انسان باید همواره برای رسیدن به مقصد برای خود توشه و وسیله مورد نیاز را آماده کند و توقفگاه‌های بین راه هم نباید او را از هدفش غافل کند.

وی با بیان اینکه نوجوان انقلاب اسلامی هم در مسیر حرکت است که باید برای خود هدفی داشته باشد، گفت: این هدف را رهبرمان بر اساس منابع دینی در زندگی فردی و اجتماعی برای ما تعریف کرده‌اند و ما باید مواظب باشیم توقفگاه‌های دنیایی ما را به خود مشغول نکند.

مدیرعامل سازمان مدارس صدرا با تأکید بر اینکه نوجوان مدرسه معارف اسلامی وظیفه فراتر دارد، او دیگر در این نظام اسلامی نقش دارد و نباید گرفتار مشکلات کتاب‌ها و اجرایی مدرسه بشود.

وی خطاب به دانش آموزان مدارس صدرا گفت: باید بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را خوانده باشید و بگویید من چطور می‌توانم آن را در مدرسه‌ام محقق کنم؟ نقش من در اجتماع چیست؟
حجت الاسلام تقدیری با بیان اینکه جوانان انقلابی نباید خود را ارزان بفروشند، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی در شلوغی‌ها و تاریکی‌ها سرمایه‌های انقلاب اسلامی که استعدادهای نوجوانان ماست را می دزدند و فضای مجازی چنان زندگی جوانان را شلوغ می‌کند که از توانمندی‌ها و استعدادها غافل می‌شوند و رسانه و غرب چنان فضاسازی می‌کند تا امید را در جوانان تاریک کند و از حرکت بایستند.

وی با بیان اینکه رهبر عزیزمان در بیانیه گام دوم فرمودند: «همه‌چیز علیه ما بود، چه رژیم فاسد طاغوت که علاوه بر وابستگی و فساد و استبداد و کودتایی بودن، اوّلین رژیم سلطنتی در ایران بود که به دست بیگانه -و نه به زور شمشیر خود- بر سرِ کار آمده بود، و چه دولت آمریکا و برخی دیگر از دولتهای غربی، و چه وضع بشدّت نابسامان داخلی و عقب‌افتادگی شرم‌آور در علم و فنّاوری و سیاست و معنویّت و هر فضیلت دیگر؛ هیچ تجربه پیشینی و راه طی‌شده‌ای در برابر ما وجود نداشت...»، گفت: امام خمینی(ره) با چنین شرایطی از استعدادها و توانمندی‌های نوجوانانی مثل شما بهره بردند و انقلاب اسلامی را رقم زدند و هشت سال با کمک همین جان‌های پاک و تقدیم بیش از 200 هزار شهید در مقابل استکبار جهانی ایستادند.

مدیرعامل سازمان مدارس صدرا ادامه داد: اکنون این پرچم به شما جوانان رسیده است. آن هم در شروع گام دوم. شما اولین سال تحصیلی گام دوم را تجربه می‌کنید اما با وضعیتی که خیلی چیزها همراه شماست. نظام اسلامی و رهبری عزیز و رشد و تعالی انقلاب اسلامی در این چهل سال.

وی افزود: پس وظیفه شما بسیار سنگین است. نمی‌توانید روز مره و بی‌تفاوت ایام را بگذرانید. بچه‌های رشته معارف اسلامی، بچه‌های مدارس صدرا، باید علمدار تحقق اهداف انقلاب اسلامی و علمدار تحقق گام دوم باشند. پس انشاالله از امروز تصمیم بگیرید و بسم الله بگویید.

تعداد مشاهده (562)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "زنگ بازگشائی مدارس صدرا توسط مدیرعامل سازمان نواخته شد"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر