11 شهریور 1398

برگزاری شانزدهمین همایش مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا

مولف: حاجی پروانه   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

برگزاری شانزدهمین همایش مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، شانزدهمین همایش سالانه مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در سراسر کشور اول لغایت پنجم شهریور امسال در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

در این همایش مدیران ۱۵۹ مدرسه صدرا از تمام استان‌ها حضور دارند؛ مدارس صدرا با ظرفیت بیش از ۱۱۵۰۰ دانش آموز در مقطع متوسطه اول و دوم در رشته علوم و معارف اسلامی فعالیت می‌کند.

این مدارس وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی است و به شکل مدارس وابسته و دولتی اداره می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در خصوص برنامه گفت: در این همایش تلاش شده اهداف و برنامه‌های پیش روی این مدارس که در راستای مأموریت سازمان تبلیغات جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در جامعه است، تبیین شود؛ همچنین معاونین این سازمان با برگزاری کارگروه‌ها و کلاس‌های آموزشی تلاش می‌کنند گامی را در مسیر توانمندسازی و ارتقای دانشی و فعالیتی مدارس بردارند.

وی ادامه داد: در این همایش حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی کشور به تبیین نقش مدارس صدرا در شبکه فعالیت‌های گسترده سازمان تبلیغات اسلامی خواهند پرداخت و حجت الاسلام و المسلمین خاموشی ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه و عضو امنا مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا به تبیین ضرورت رشته علوم و معارف اسلامی و اهمیت فعالیت تربیتی در تحقق نسل مهذب و نخبه خواهند پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین تقدیری افزود: در این اجلاس تلاش می‌شود علاوه بر رشد علمی و فعالیتی مدیران مدارس، ظرفیتی برای انس و انتقال تجربیات مدیران مدارس و نیز بهره‌مندی از طرح‌ها و نوآوری‌های آموزشی و تربیتی ایشان فراهم شود.

 گفتنی است این اجلاس با همکاری مدیران کل سازمان تبلیغات استان‌ها و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها به صورت سالانه برگزار می‌شود.

تعداد مشاهده (449)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری شانزدهمین همایش مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر