23 فروردین 1398

برگزاری نخستین جلسه کمیته پشتیبانی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان یزد در سال ۹۸

مولف: حاجی پروانه   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

برگزاری نخستین جلسه کمیته پشتیبانی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان یزد در سال ۹۸

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، نخستین جلسه کمیته پشتیبانی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای استان یزد در سال ۹۸ به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.
حجت‌الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی در ابتدای این جلسه ضمن عرض خیرمقدم و تبریک اعیاد شعبانیه از حمایت‌های آموزش و پرورش استان از مدارس صدرا در سالی که گذشت تقدیر کرد و افزود: موفقیت این مدارس بدون همراهی آموزش و پرورش ممکن نبود.
وی با اشاره به برگزاری مستمر جلسات کمیته پشتیبانی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای استان یزد افزود: مصوبات این جلسات گره‌گشای فعالیت‌های مدارس بود.
حسینی کوهستانی به صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر انقلاب اشاره و اظهار کرد: باید در نظام آموزش و پرورش کشور تحقق این بیانیه به طور جد مورد توجه قرار گیرد.
وی در ادامه به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره و افزود: این اقدام تنها نشانه عجز و ناتوانی دشمنان در مقابل عزم و اراده ملت ایران است و چنین اقداماتی نشان می‌دهد که ملت ایران به‌ویژه سپاه پاسداران به رسالت خود در قبال انقلاب و اسلام به خوبی عمل کرده‌اند.
حسینی کوهستانی تصریح کرد: این حرکت احمقانه رئیس جمهور آمریکا زمینه ساز ایجاد وحدت ملی در بین احزاب و سلایق مختلف در خصوص اصل موضع دشمنی استکبار با ملت ایران شد.
دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز در این نشست با تبریک اعیاد شعبانیه از مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان به‌عنوان مدارس کیفی و مطلوب در استان یاد کرد و افزود: مدارس صدرا نقش بسزایی در موفقیت‌های آموزش و پرورش استان در شاخصه‌های مختلف ایفا می‌کنند.
وی تصریح کرد: این عزم در مجموعه آموزش و پرورش استان جهت تقویت وگسترش مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا از نظر کمی و کیفی وجود دارد.
دانافر با بیان اینکه در مدارس صدرا تربیت در ساحت‌های شش گانه نسبت به سایر مدارس در جایگاه مناسب‌تری قرار دارد افزود: به همین دلیل حمایت از این مدارس را از تکالیف خود می دانیم.
مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به پیش قدمی مدارس صدرا در حوزه اجرا سند تحول بنیادین اظهار داشت: باید تمام تلاش در جهت اجرا کامل و صحیح این سند در مدارس استان انجام شود.
اختصاص مکان به مدارس صدرای پسرانه و دخترانه دور دوم شهرستان یزد، نحوه جذب دانش آموز در سال تحصیلی جدید در مدارس صدرای استان یزد و برنامه‌های بزرگداشت هفته معلم در این مدارس، تأمین کادر آموزشی و اجرایی مدارس از جمله مسائل مطرح شده در این جلسه بود که تصمیمات لازم در خصوص آن اتخاذ شد.

تعداد مشاهده (150)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری نخستین جلسه کمیته پشتیبانی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان یزد در سال ۹۸"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر