16 بهمن 1397

دبیرستان های صدرا زمینه ساز تربیت نیروهای متعهد در جامعه هستند

مولف: حاجی پروانه   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
5

دبیرستان های صدرا زمینه ساز تربیت نیروهای متعهد در جامعه هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان،حجت‌الاسلام علی جلالی پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیر و دانش آموزان مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا اظهار داشت: با وجود اینکه دبیرستان های علوم و معارف اسلامی صدرا در استان کرمان به لحاظ فضای آموزشی از شرایط مناسب و خوبی برخوردار نیست و دانش آموزان صدرا مشکلات طاقت فرسایی را تحمل می‌کنند، اما به‌ عنوان یکی از مدارس فعال، با انگیزه و پرتلاش استان به شمار می‌رود.

وی در این راستا افزود: خوشبختانه اداره کل تبلیغات اسلامی در طول سال‌های اخیر قدم های خوبی در این حوزه برداشته شده است.و توانستیم تعداد ۸ مدرسه صدرا در استان ایجاد کنیم که والدین فرزندان خود را بر اساس آموزه های اسلامی رشد داده وبه جامعه تحویل دهند.

وی از دبیرستان‌های صدرا به‌عنوان سنگرهای مستحکم نظام اسلامی در مواجه با جنگ نرم دشمنان اسلام یاد کرد و افزود: دبیرستان‌های صدرا زمینه‌ساز تربیت نیروهای متعهد در جامعه هستند و این دانش آموزان می‌توانند باید با فراگیری علوم و معارف اسلامی از مبانی دین دفاع کنند.

حجت‌الاسلام جلالی در ادامه با ابراز خرسندی از تلاش کادر آموزشی صدرا، به منظور بالابردن کیفیت جذب دانش آموزان در دبیرستان صدرا گفت: دبیرستان‌های صدرا سهم بزرگی در پرورش نخبگان دینی و معارف الهی دارندو باید از این ظرفیت‌ها به‌خوبی استفاده شود.

وی درادامه افزود: استان کرمان با توجه به ظرفیت‌های مذهبی و نیروی انسانی دارای ظرفیت‌های فراوانی است. امیدواریم که با حل مشکل فضای آموزشی در استان شاهد افزایش تعداد مدارس صدرا در این استان باشیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی با حضور در جمع دانش آموزان مدرسه صدرای شهرستان کرمان ضمن گوش فرا دادن به انتقادات و پیشنهادت دانش آموزان این مدرسه خاطرنشان کرد: این اداره کل با تلاش و همتی که در زمینه اهداف بلند پایه نظام اسلامی و جبهه فرهنگی دارد در زمینه همکاری آموزشی و ایجاد فضایی بهتر برای دانش آموزان این مدارس دریغ نمی کند.

تعداد مشاهده (93)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "دبیرستان های صدرا زمینه ساز تربیت نیروهای متعهد در جامعه هستند"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر