18 اردیبهشت 1395

آغاز گام آخر از 12 خرداد «ویژه صدرائیان کنکوری»

مولف: سیدمرتضی ناوندی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
4/6

آغاز گام آخر از 12 خرداد «ویژه صدرائیان کنکوری»

 

 

دوستان صدرایی کنکوری سلام

خسته نباشید، خدا قوت دلاوران عرصه علم و دانش

 

این هفته،‌آخرین هفته «برنامه‌ریزی مطالعاتی» قبل از شروع گام آخر که همان دوره مرور و جمع‌بندی است، می‌باشد. انگار همین دیروز بود که گفتیم قرار هست از هفته اول مهر خدمت شما باشیم و با ارائه برنامه مطالعاتی هفتگی به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین نتیجه را در یکی از مهم‌ترین مراحل زندگیتان یعنی کنکور سراسری کسب کنید چون اعتقاد داریم فارغ‌التحصیلان رشته‌ی معارف اسلامی به خاطر شایستگی، تعهد و مسئولیت‌پذیریشان می‌بایست بتوانند در بهترین رشته‌ها و بهترین دانشگاه‌ها ادامه‌تحصیل بدهند.

خوب هر کس در حد توان خود تلاش کرده است تا به این هدف برسد و امروز هیچ‌کس، هیچ‌کس حق ندارد خود را خدایی نکرده به کم‌کاری محکوم کند و با حسرت روزهای قبل ذهنش را تشویش کند. قطعاً شما به اندازه‌ای که می‌توانستید تلاش کرده‌اید و امروز در گام آخر باید محکم قدم برداری بدون استرس، بدون افکار منفی و با توکل به خداوند متعال.

دوستان عزیزم فرصت چند هفته‌ی باقیمانده از امتحانات تا کنکور سراسری، در حکم نقش ضربه‌ی آخریست که یک مهاجم در بازی فوتبال به آن می‌زند. هر طوری که بود، دیر یا زود، خوب یا بد این توپ را به مرحله‌ی آخر یعنی همان ضربه‌ی نهایی رسانده‌ای، اینکه در هنگام ضربه زدن ضربه آخر بخواهی تمرکزت را مشغول این موضوع بکنی که چرا توپ دیر به آن منطقه رسیده یا چرا بهتر از اینها عمل نکردی قطعاً ضربه‌ی آخر نمی‌تواند تو را به اهداف برساند.

پس بی‌خیال تمام روزهایی که گذشته؛ فقط و فقط امروز به جمع‌بندی مطالبی بپرداز که تاکنون خوانده‌ای تا بتوانی همان گام آخر را در لحظات پایانی مسابقه کنکور محکم برداری.

بچه‌ها، از این فرصت امتحانات برای و در دروس سال چهارم استفاده کنید و در ایام امتحانات برخی از دروس پایه را با تست و آزمون جامع سعی کنید مرور کنید.

اما ما باز هم در کنار شما خواهیم این بار در گام آخر

گام آخر یعنی جمع‌بندی و تثبیت مطالب، در این مرحله فقط مطالبی را که خوانده‌ای مرور خواهی کرد به مرور زمان به سمت آزمونهای جامع حرکت خواهی کرد.

برنامه مطالعاتی این مرحله از 12 خرداد آغاز می‌شود و تقریباً تا قبل از کنکور 6 هفته به طول می‌انجامد. در این مرحله ما دو برنامه برای دو گروه خواهیم داشت. هر کدام از شما می‌توانید با توجه به وضعیت مطالعاتی خود یکی از آن برنامه‌ها را انتخاب کنید. البته اگر می‌خواهید برنامه‌ریزی فردی خود را داشته باشید از این الگوی برنامه‌ریزی می‌بایست استفاده کنید تا بتوانید به بهترین نحو برنامه‌ای منسجم و متناسب با توانمندیهای فردی برای خود طراحی کنید.

امیدوارم در گام آخر با تمام توان و انرژی و بدور از تشویش ذهن و با آرامش کامل بتوانید بهترین عملکرد آموزشی را داشته باشید که قطعاً نتیجه‌ی آن موفقیت در کنکور سراسری است. إن‌شاءا... .

 

ناوندی

تعداد مشاهده (1511)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "آغاز گام آخر از 12 خرداد «ویژه صدرائیان کنکوری»"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر