26 اسفند 1394

برنامه امتحانات نهایی خرداد 95 اعلام شد " فوری "

مولف: سیدمرتضی ناوندی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
3/7

برنامه امتحانات نهایی خرداد 95 اعلام شد " فوری "

 

سلام

برنامه امتحانات نهایی (خرداد 95) از سوی مرکز سنجش آموزش و پرورش اعلام شد.

بررسی اولیه برنامه نشان می‌دهد که این برنامه نسبت به سال گذشته مزایای بسیاری دارد از جمله افزایش فرصت مطالعه را برای درس عربی (ویژه معارف اسلامی) از یک روز به دو روز است که البته ما انتظار فرصت 3 روزه را داشته‌ایم. با این حال این برنامه نسبت به برنامه نهایی در سالهای گذشته با کارشناسی بیشتری تنظیم شده و امیدواریم شما عزیزان از هم‌اکنون با برنامه‌ریزی دقیق (که یا فردی انجام می‌دهید یا از برنامه مطالعاتی سازمان مدارس استفاده می‌کنید) بتوانید در مرحله اول کنکور 96 که در خرداد 95 برگزار می‌شود نتایج قابل قبولی کسب نمایید تا بتوانید با روحیه‌ای عال به استقبال سال چهارم بروید.

قطعاً برای کسب نمرات مطلوب در امتحانات نهایی می‌بایست در این فرصت باقیمانده تمام تلاش خود را به کار بگیرید. ضمن برطرف کردن نقاط ضعف، نقاط قوت خود را نیز تثبیت نمایید إن‌شاءا... .

با توجه به این فرصت باقیمانده محدود، برنامه مطالعاتی شما آماده شده و بر روی سایت قرار گرفته است. البته شاید از مظر برخی از شما این برنامه برنامه سنگینی باشد اما با توجه به برنامه امتحانات نهایی و زمان محدود شما برای رفع اشکال چاره‌ای جز تنظیم برنامه مطالعاتی به صورت حاضر نداشته‌ایم. اما اگر دوستانی هستند که می‌خواهند بخشی از برنامه را اجراء کنند توصیه‌ی ما به این عزیزان این است که طبق برنامه دروس مشکل و سختن را انتخاب وفقط همان مدارس را مطالعه کنند تا بخشی از نقاط ضعف خود را در این ایام طلایی برطرف نمایند.

در پایان مجدد تأکید می‌کنم برای رسیدن به موفقیت می‌بایست از هم‌اکنون با برنامه‌ریزی دقیق، منسجم ومتناسب با توانمندیهای فردی خود بتوانید نتایج این مرحله را تضمین کنید. (إن‌شاءا...) اگر این اتفاق نیفتد و شما بخواهید همه چیز را به شب امتحان موکول کنید قطعاً نه تنها نمرات عالی کسب نخواهید کرد بلکه در سال چهارم در مطالعه دروس سال سوم که 30 درصد سئوالات کنکور را به خود اختصاص می‌دهید دچار مشکل خواهید شد.

افزایش فرصت مطالعه برای درس عربی ویژه معارف اسلامی ، تاریخ اسلام و فلسفه و منطق در مقایسه با برنامه نهایی سال قبل
 

تعداد مشاهده (1872)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برنامه امتحانات نهایی خرداد 95 اعلام شد " فوری ""


سایت عالیه اگه ميشه سوالات کنکور 94را در سایت بگذارید

نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر