سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
درج مطلب
متن را وارد نمایید
تعداد بازدیدکنندگان
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
اخبار/مقالات
دانش آموزان دبیرستان دخترانه صدرا با شرکت در مسابقات قرآن وعترت شهرستان با کسب 14 مقام ورشد سه برابری نسبت به سال گذشته خوش درخشیدند .
اخبار/مقالات
مراسم پرفیض زیارت عاشورا به طور هفتگی در دبیرستان دخترانه صدرا برگزار می شود و خود دانش آموزان مسئول برگزاری واداره آن هستند.

کارگاه آموزش عملی احکام به منظور تعمق بخشی به آموزه های احکام دانش آموزان وبه طور منظم در دبیرستان دخترانه صدرا برگزارمی شودکه به اذعان خود دانش آموزان تاثیر بسزایی در این راستا داشته است.

تصویر گردان
درج مطلب
جاهلیت درطول تاریخ تا به امروز ،دخترآوردن زن را خوش نداشته وقرآن کریم درآیه 59 سوره مبارکه نحل وضعیت اسفبار آنان را ترسیم می کند،ولی دین مقدس اسلام به طرفداری از دختران برخاسته ودرمعرفی شخصیت آنان به جامعه اینگونه بیان می کندکه خداوند به دختران رافت بیشتری دارد (الفروع من الکافی ج6 ص6).
پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی *
تلفن *
پیام *
درباره دبیرستان
آدرس:قروه انتهای خیابان ابوذر
تلفن:08735253101
 
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
حدیث روز
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر