سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن روز
با انسان کم بصیرت مشورت مکن
 
پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
تصویر گردان
اخبار/مقالات
جلسه تعامل با اولیای دانش آموزان پایه نهم به منظور بررسی نمرات نوبت اول و انتخاب رشته برگزار شد.


نخستین دوره ی دیدار دبیران هر پایه با اولیای دانش آموزان برگزار گردید.

جشن تلاش آفرین به منظور تشویق دانش آموزان برتر دبیرستان دوره اول صدرا برگزار شد. در این جشن تعداد 12 نفر رتبه های برتر آزمون پیشرفت تحصیلی و 62 نفر دانش آموزانی که نسبت به قبل رشد داشته اند با اهدای لوح سپاس و کارت هدیه بانکی مورد تشویق قرار گرفتند.

      تیم فوتسال دبیرستان دوره اول صدرا پس از راه یابی به فینال مسابقات شهرستان، با شکست در مقابل تیم دبیرستان جوادالائمه(ع) مقام دوم شهرستان را به دست آورد.

      تیم والیبال دبیرستان دوره اول صدرا در مسابقات شهرستانی موفق به کسب مقام اول شد.

      آزمون های جامع پیشرفت تحصیلی ویژه دبیرستان دوره اول صدرا به صورت مستمر تا پایان خردادماه برگزار می گردد.

      صبحگاه قرآنی با حضور حافظ و قاری بین المللی، آقای حاج عیسی خورشیدی، دبیر تفکر و سبک زندگی دبیرستان صدرا، در هفته قرآن برگزار گردید.

      پس از ثبت نام اولیه دانش آموزان علاقه مند با ارائه دفترچه بانک اطلاعات، مسابقات قرآن، عترت و نماز در سطح آموزشگاه برگزار گردید.

      در هفته تربیت بدنی المپیاد ورزشی جام معلم شهید فرود نصیری به صورت مشترک میان دبیرستان دوره اول صدرا و دبیرستان نمونه بحرالعلوم فارسان در رشته های فوتبال، والیبال، بسکتبال، طناب کشی و شطرنج برگزار گردید.
مناسبت ها
حدیث روز
درباره دبیرستان
آدرس: استان چهارمحال وبختیاری شهر فارسان خیابان طبیعت جنب دبیرستان نمونه بحرالعلوم
تلفن:33228266-038
فکس:33228266-038
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر