سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

درباره دبیرستان
آدرس:
شماره تلفن:
نام مدیر:
اخبار/مقالات

دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرا چالوس

در تاریخ 1395/5/26 صبح روز سه شنبه مدیر کل محترم سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران به همراه ریاست محترم اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چالوس و هیئت همراه از دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرای چالوس بازدید و از روند ثبت نام دانش آموزان پایه دهم و همکاری مسئولین اداره و برنامه های تجهیز و آماده سازی کلاس های جدید و تخصیص بودجه و اعتبارات لازم ، اطلاعات لازم را کسب و توصیه های لازم ،برای تسریع در امور بازسازی و تعمیرات را صادر فرمودند.


مراسم قدر دانی و سپاس از دانش آموزان و اولیاء در تاریخ 95/3/24  در اموزشگاه برگزار گردید . در این مراسم مدیر محترم حاج  امامی ضمن ارایه گزارش عملکرد اموزشی و قبولی 100 درصدی  دانش اموزان پایه سوم  در امتحانات نهایی از نفرات برتر آموزشی پایه های  دوم و سوم با تقدیم لوح سپاس قدردانی بعمل اوردند .
تصویر گردان
حدیث
مناسبت ها
حدیث روز
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر