سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

تصویر گردان
اخبار دبیرستان صدرای دخترانه بهبهان
 مراسم سوگواری ایام فاطمیه با حضور ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان حاج آقا شهریاری ....
 
در این برنامه که با حضور دبیران و دانش آموزان و مسئولین دبیرستان برگزار گردید جاج آقاشهریاری پیرامون ابعاد شخصیتی حضرت زهرا  به عنوان یک الگوی کامل برای بانوانی که میخواهند در عرصه های اجتماعی جامعه و خانواده موفق باشند سخنرانی نمودند...
 

کسب مقام و رتبه های برتر دانش آموزان دبیرستان دخترانه صدرا در مسابقات قرانی،عترت و نماز در مرحله شهرستانی....
 
 
اسماء خندانی دانش آموز پایه اول ،کسب رتبه اول در رشته تفسیر قرآن
 
 
 
حدیث قربانیان دانش آموز پایه سوم ،رتبه دوم در رشته تفسیر قرآن
 
زهراهاشم زاده دانش آموز سال چهارم رتبه دوم در رشته قراءت و ترتیل
 
 
 
نازنین رفیعی دانش آموز پایه سوم ،کسب رتبه دوم در رشته انشای نماز
 
 
 
 
 

حضور فعال دانش آموزان دبیرستان دخترانه صدرای بهبهان هم زمان با سایر اقشار جامعه در راهپیمایی  یوم الله  22 بهمن.....
در این راهپیمایی عظیم که صبح روز 22 بهمن 95 ازمیدان شهید مراحل به سمت مسجدبردی آغاز شد مدیر، معاونین و عده ای از دبیران این آموزشگاه  دانش آموزان را همراهی نمودند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

پیاده روی دانش آموزان و دبیران دبیرستان دخترانه صدرا به مناسبت دهه مبارک فجر در مسیر دبیرستان صدرا تا امام زاده علی...
در این برنامه (پیاده روی نسل سوم انقلاب) که از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 1395/11/19 شروع شد دانش آموزان  پس از طی مسیر به مدت 2ساعت در حریم امام زاده توقف نمودند و به طور دست جمعی زیارت عاشورارا قرائت نموده و برنامه هایی متناسب با ایام الله دهه فجر اجراکردند..
 
 

حضور موثر دانش آموزان دبیرستان دخترانه صدرا در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا...
 

برگزاری جشن گرامی داشت بانوی بزرگ اسلام حضرت زینب کبری سلام الله علیها در دبیرستان دخترانه صدرای بهبهان...
  در این برنامه بعداز سخنرانی پربار و غرای سرکار خانم نخعی دبیر معارف اسلامی و قرانی دبیرستان و خواندن مولودیه به دانش آموزان هم نام حضرت زینب (س) هدایایی تقدیم گردید و همچنین از دانش آموزانی که درنماز جمعه حضور فعال دارند با هدایایی قدردانی گردید.....
 


مراسم بزرگداشت 12 بهمن ماه سالروز ورود مقدرانه ی امام راحل به میهن عزیزمان ایران در دبیرستان دخترانه صدرا برگزار گردید. در این برنامه ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بهبهان ،حاج آقا شهریاری پیرامون انقلاب اسلامی ،زمینه به وجود آمدن و دستاوردهای آن سخنرانی نمودند..
 
 
 
 
 

بنابه سفارش اکید مقام معظم رهبری به مطالعه و تقویت روح طرح اعتکاف کتاب با تلاش خودجوش و خیرخواهانه جمعی از انسان های وظیفه شناس و شریف این سرزمین برگزار گردید و شهرستان ما و به تبع آن دانش آموزان دبیرستان ما بعد از شهر مقدس مشهد افتخاردومین میزبان این طرح ارزشمند را کسب نمودند....
مراسم اعتکاف کتاب در روز پنج شنبه مورخه 1395/11/8 در حسینه حضرت فاطمه برگزارگردید و دانش آموزان ما در اجرای برنامه های این طرح نقش فعال ایفا نمودند...
 

در تاریخ 1395/11/10 اولین نشست ستاد برگزاری برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مدیر ،معاونین،مربی پرورشی ،نماینده دبیران و اعضای شورای دانش آموزی این دبیرستان برگزار گردید.. در این نشست اعضای ستاد برای اجرای برنامه ای  موثر ،شاد  و باشکوه در راستای اهداف انقلاب هم اندیشی و برنامه ریزی کردند.
 
حدیث روز
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر