سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

تصویر گردان
اخبار دبیرستان صدرای دخترانه بهبهان
درتاریخ 95/10/27 اولیت جلسه شورای توسعه آموزش و پرورش با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و با حضور معاونین آموزشی و اجرایی ،دبیر پرورشی، تربیت بدنی و یکی از دبیران دبیرستان برگزار گردید.
 

وفات دخت نبی اکرم ،جواهر خاندان امامت و ولایت حضرت فاطمه معصومه و نگین تابناک ایران اسلامی تسلیت باد...

انا لله و انا الیه راجعون ارتحال ملکوتی بزرگ مرد عرصه انقلاب و مجاهد نستوه و خستگی ناپذیر یار دیرین امام راحل و رهبر معظم انقلاب تسلیت باد.
 

سالروز ولادت با سعادت امام يازدهم، امام حسن عسكرى (عليه السلام) را به تمامى شيعيان جهان تبريك عرض نموده، اميدواريم خداوند متعال توفيق پيروى از آن امام همام را به همه ما عنايت فرموده ودر فرج فرزند بزرگوارایشان تعجيل فرمايد....
 


تجدید میثاق دوباره دانش آموزان دبیرستان صدرا با آرمان های انقلاب و رهبری...
 

نقش متقابل فرایند جهانی شدن و نهاد خانواده در تثبیت هم و کارکردهای منفی و تهدیدهای این فرایند در تحکیم خانواده....

1-زیارت یادمان شهدای مظلوم دوران مقاومت
2-زیارت یادمان
شهدای بهبهان
3-دیدن رزمایش
4-نشستن پای درد دل بازماندگان حادثه شیمیایی

1- برشمردن ویژگی های خانواده ایمن 2-وظیفه مادران در تربیت فرزند 3-پاسخ به سوالات
 
 
 
 
 

حدیث روز
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر