سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
سخن روز
متن را وارد نمایید
اخبار دبیرستان صدرای بافق
تجلیل از سارا فلاح اولین دانش آموز دختر راه یافته به مجلس شورای دانش آموزی

کسب رای اعتماد نهمین دوره مجلس شورای دانش آموزی کشور توسط دانش آموز دبیرستان صدرای بافق

حضور حجت الاسلام روحانی در جمع دانش آموزان

صدای پای کنکور در دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرای بافق

کسب موفقیت دانش آموز دبیرستان صدرای بافق در مسابقات talk showبرگزاری همایش بصیرت در  دبیرستان دخترانه علوم ومعارف اسلامی صدرای بافق

برگزاری کرسی آزاد اندیشی حجاب یا آزادی

انجمن اولیا ومربیان دبیرستان دخترانه علوم ومعارف اسلامی صدرای بافق
تصویر گردان
حدیث روز
مقالات
مطالعه همانند انجام هر كار يا فعاليت ديگر، نيازمند استفاده از روش درست است. رشد و شكوفايي انديشه، توانايي‌ها و فرهنگ هر انسان به كميت و كيفيت مطالعه وابسته است. اگر به دقت بررسي كنيم مي‌بينيم كه يكي از دلايل افت تحصيلي برخي از دانش‌آموزان اين است كه شيوه مطالعه‌ی آنها بر طبق اصول صحيح مطالعه نيست.

عشق در فراخنای حیات خویش، شكوهمندتر از كربلا ندیده است و خوبی و زیبایی، خوب‌تر و زیباتر از آن روز عظیم در ذهن به یاد ندارد. هر كس كه هوای خوب دیدن و خوب شدن دارد و هر كس كه خواهان همه‌ عشق‌ها و حماسه‌ها و شعرها و معرفت‌ها و انسان‌ كامل شدن است، باید خود را به گودی كربلا برساند.

 نبایدانكاركردكهدرمدارسما، اعم از ابتدایی و راهنمایی و متوسطه، تدبیر مشخص و واقع بینانه ای برای مواجهه با آنچه كه مشكلات رفتاری دانش آموزان نامیده می شود وجود ندارد. نظام مشاوره ای دوره متوسطه به دلایل زیادی كارآمدی لازم را ندارد.

مراسم نخل برداری از ویژگیهای منحصر به فرد مراسم محرم و عزاداری در یزد محسوب می شود كه با همكاری و همیاری گوناگون اهالی در تمام مراحل مراسم، از كمك مالی و تهیه چوب و دیگر وسایل آن گرفته تا كمك در تزئین و عَلَم كردن آن و حمل آن در روز عاشورا و ... برگزار می شود و جالب اینكه در برخی موارد

داشتن هدف در زندگی از لوازم اصلی حیات سعادتمندانه و معنادار است . انسان زمانی امنیت خاطر و آرامش دارد كه افق روشنی برای آینده خود ترسیم كند و با انگیزه و رضایت درونی برای رسیدن به آنچه در آن افق مد نظر دارد، تلاش كند
مناسبت ها
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر