سخن مدیر

دین باوری و خداباوری و خدامحوری در زندگی ، تعلیم و تعلم معارف دین مبین اسلام و احیا و تحکیم فضای معطر بندگی باعث ایجاد و تقویت طراوت و شادابی و پاک زیستی در نوجوانان و جوانان این مرز و بوم می شود.

دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرای ابرکوه با این اندیشه و باور و با استمداد از خدای منان و رئوف در شهرستان ابرکوه در سال 87  دایر گردید.

این آموزشگاه هم اکنون (سال تحصیلی 95-94) با بالندگی و پویایی و با نشاط خوبی و با کسب موفقیت های فراوان در عرصه های علمی اخلاقی و فرهنگی و تاپیرگذاری بالا در گسترش فرهنگ و معارف قرآن و عترت در خانواده ها و جامعه افتخار پذیرش نوجوانان و جوانان خوب و مستعد شهرستان ابرکوه را دارد .

امید است در سال اقتصاد مقاوتی اقدام و عمل و در سایه منویات مقام معظم رهبری و به مدد حضرت صاحب الزمان علیه السلام و با همدلی و مشارکت مردم فهیم این شهرستان بتوانیم در ساختن ایرانی آباد و سرافراز کوشا و موفق باشیم  .

 ما مسئولین و خدمتگزاران آموزشگاه صدرا این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.
 
سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
تصویرگردان
اخبار دبیرستان صدرای ابرکوه

موفقیت دانش آموزان صدرا در کنکور 95

افتخار حفظ کل قرآن مجید توسط دو نفر از دانش آموزان نخبه ی صدرا


برگزاری آزمون ورودی دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا پایه نهم سال تحصیلی 96-95

برنامه تبلیغ و جذب دانش آموزان مستعد و علاقمند به رشته ی علوم و معارف اسلامی

اعیاد شعبانیه و تقدیر از دانش آموزان برگزیده ی آموزشگاه

همایش بزرگداشت مقام شامخ معلم با حضور پرسنل صدرا همراه با خانواده های محترمشان با حضور ریاست محترم اداره تبلیغات اسلامی شهرستان

برگزاری آزمون علمی دوره دوم متوسطه در صدرا

آیین جشن با شکوه ایام ولادت باسعادت حضرت مولی الموحدین امام المتقین مولاعلی بن ابیطالب علیهم السلام
مناسبت ها
درباره دبیرستان
به روز رسانی فروردین 95
آدرس:
ابركوه- خیابان مفتح- کوچه ششم دبيرستان علوم و معارف اسلامي پسرانه صدرا
 
تلفن:
03532829097
نمابر:
03532829097
حدیث روز
ویلاگ دبیرستان
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر