سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن روز

آیت الله  العظمی خامنه ای (مدظلله):

عاشورا یک بخش از جهاد امام حسین است.

پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
تصویرگردان
اخبار دبیرستان صدرای مرودشت
انالله و انا الیه راجعون
تسلیت باد درگذشت استاد معظم وخادم راستین سازمان مدارس اسلامی معارف صدرا همکار گرامی جناب آقای محمد علی فتحی بر تمامی همکاران گرامی و خانواده محترم این بزرگوار فقید.با آرزوی بقای عمر خانواده معزّزایشان.

کسب رتبه برتر  طرح سفیران سلامت 
این دبیرستان با برگزاری طرح سفیران سلامت به صورت نرم افزاری و آنلاین و سایر ابتکارات مقام برتر شهرستان را کسب و نتایج اقدامات آن از طریق کارشناس سلامت و تندرستی اداره آموزش و پرورش به اداره کل و دانشگاه علوم پزشکی شیراز ارائه و موفقیت طرح توسط رییس شبکه بهداشت و دکتر کریمی مسئول آموزش سلامت دانشگاه علوم پزشکی تایید گردید.

قرائت خانه نوروزی 1395 دبیرستان صدرا مرودشت

 

تقدیر از دانش آموزان برتر درسی،پرورشی و ...


به لطف خدا وبا تلاش بی شائبه همکاران شاغل در دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرا مرودشت و کوشش دانش آموزان ، این آموزشگاه  مقام اول را در آزمون پیشرفت تحصیلی شهرستان در بین 40 مدرسه کسب نمودند که این موفقیت را به تمامی دبیرستان های صدرا سراسر کشور تبریک می گوییم.

برگزاری جلسه مشاوره ویژه دانش آموزان و خانواده ها با حضور جناب حجت الاسلام حاج آقا فلاح مشاور سازمان مدارس صدرا و جناب آقای ناوندی مشاور تحصیلی سازمان  مدارس صدرا      

جلسه هم اندیشی قطبی مدیران       
برگزاری جلسه هم اندیشی قطبی مدیران دبیرستان های پسرانه مرودشت به میزبانی دبیرستان علوم ومعارف صدرا   

برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی

کسب رتبه های برتر در آزمون قلم چی


جلسه  بزرگداشت   اربعین حسینی                 
درباره دبیرستان

به روز رسانی مهرماه 94

آدرس:
مرودشت – میدان معلم –  جنب دانشكده علمي كاربردي - دبيرستان علوم و معارف اسلامي صدراي پسرانه

تلفن:
07143317041

وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
مناسبت ها
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر