سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن روز

آیت الله  العظمی خامنه ای (مدظلله):

عاشورا یک بخش از جهاد امام حسین است.

پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
تصویرگردان
اخبار دبیرستان صدرای مرودشت
برگزاری مراسم تلاوت قرآن با حضور قاری محترم بین المللی آقای عبدالحمید غریب نواز در  دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرا مرودشت
 

 مقام اول استان در رشته ی داستان نویسی جشنواره پرسش مهر به دانش آموز مهدی خلیفه از دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرا مرودشت رسید.

کسب رتبه یک کشوری در برگزاری اردوی راهیان نور توسط دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرا مرودشت

برگزاری جلسه ی آسیب شناسی فضای مجازی و تهدیدات آن با حضور کارشناس پلیس فتا

برگزاریاردوی راهیان نور دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرا مرودشت

پذیرفته شدگان کنکور 96 دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرا مرودشت

برگزاری مراسم با شکوه پروژه مهر 96  در دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرا مرودشت و نواختن زنگ مهر و ایثار و مقاومت به دست مسئولین محترم

برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران مدارس صدرا سراسر استان فارس


انالله و انا الیه راجعون
تسلیت باد درگذشت استاد معظم وخادم راستین سازمان مدارس اسلامی معارف صدرا همکار گرامی جناب آقای محمد علی فتحی بر تمامی همکاران گرامی و خانواده محترم این بزرگوار فقید.با آرزوی بقای عمر خانواده معزّزایشان.

کسب رتبه برتر  طرح سفیران سلامت 
این دبیرستان با برگزاری طرح سفیران سلامت به صورت نرم افزاری و آنلاین و سایر ابتکارات مقام برتر شهرستان را کسب و نتایج اقدامات آن از طریق کارشناس سلامت و تندرستی اداره آموزش و پرورش به اداره کل و دانشگاه علوم پزشکی شیراز ارائه و موفقیت طرح توسط رییس شبکه بهداشت و دکتر کریمی مسئول آموزش سلامت دانشگاه علوم پزشکی تایید گردید.
درباره دبیرستان

به روز رسانی مهرماه 96

آدرس:
مرودشت – میدان معلم –  جنب دانشكده علمي كاربردي - دبيرستان علوم و معارف اسلامي صدراي پسرانه

تلفن:
07143317041

اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
مناسبت ها
وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر