سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن روز
متن را وارد نمایید
پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
تصویرگردان
اخبار دبیرستان صدرای مسجدسلیمان

شرکت درراهپیمای روز قدس ونماز جمعه

به موجب تقارن میلاد امام زمان وروز معلم جشن شادی وتقدیروتشکر از همکاران در سالن تبلیغالت اسلامی شهرستان مسجدسلیمان برگزارشد.


جهت آشنایی هرچه بیشتردانش آموزان بازندگی بزرگان دین به مناسبت سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) جلسه گفتمان دینی با موضوع سیره امام موسی کاظم (ع)برگزارشد.

در سالروز شهادت امام موسی کاظم علیه السلام دانش آموزان طی جلسه ای با حضور روحانی معزز جناب مطهری با سیره آن حضرت آشنای پیدا کردند.

ساعت شادباحضور دبیران ودانش آموزان برگزارشد

دراین برنامه علاوه بر سخنرانی وبرنامه های طنز ونمایش از شاگردان ممتاز وتلاشگر تقدیر وجوایزی اهدائ شد.

دراین جلسه پس از سخنرانی حاج آقا کیانپور از مداحی سرکار خانم الماسی مداح محترم فیض بردیم.

آخرین جمعه سال96 دانش آموزان دخترانه صدرای ولایت مسجدسلیمان به همراه مربیان و اولیائ خود در مراسم دعای ندبه شرکت کردند. دعای ندبه همراه با صبحانه برگذارشود.
درباره دبیرستان
 
 
آدرس:
اهواز- چهارراه زند- بين كتاباف و علم الهدي – خيابان شهيد عظيم – دبستان رضوان سابق - دبيرستان علوم و معارف اسلامي دخترانه صدرا
 
تلفن:
0611-2225188
مناسبت ها
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر