سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ی ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ای است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن روز
متن را وارد نمایید
پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
تصویرگردان
اخبار دبیرستان صدرای بیرجند

با عنایت به اهمیت آشنایی اولیاء با فضای مجازی وآسیب های آن ،کلاس آموزش خانواده با مشارکت اولیای دانش آموزان دبیرستان پسرانه علوم ومعارف اسلامی صدرای بیرجند وبا حضور استاد کسرایی مدرس آموزش فضای مجازی استان درمورخه 5/10/96در محل آموزشگاه برگزار گردید که اولیاء با آسیب ها وتهدید های فضای مجازی واز طرفی نقش واهمیت ومحاسن آن در صورت استفاده مناسب آشنا شدند .

 


جناب ناوندی معاون محترم آموزشی سازمان مدارس صدرا به همراه آقای  جعفری و همچنین مسولین  اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی شهرستان بیرجند حضور یافتند .


 

در مورخه 17/08/096 و  در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی مراسم سوگواری و عزاداری در محل نماز خانه دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرا شهرستان بیرجند  با حضور گرم و صمیمی دانش آموزان و دبیران و عوامل اجرایی پسرانه قرائت زیارت عاشورا برگزار گردید در این مراسم از نوای گرم ذاکر اهل بیت جناب آقای صباغی بهرمند شده و در پایان از دانش آموز و همکاران از نذری تهیه شده توسط یکی از اولیا  پذیرایی بعمل امد
درباره دبیرستان
 
آدرس:
بيرجند- خيابان 15خرداد -خ 13آبان 6
جنب مسجد حضرت ابوالفضل(ع)
دبيرستان پسرانه علوم و معارف اسلامي صدرا
تلفن:
056-32450523
056-32450855
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
مناسبت ها
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر