سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ی ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ای است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن روز
متن را وارد نمایید
پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
اخبار دبیرستان صدرای بیرجند

 

در آستانه ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دههه کرامت در روز دوشنبه مورخه 96/2/5  آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان پسرانه و علوم معارف اسلامی شهرستان بیرجند با استقبال چشم گیر دانش آموزان برگزار شد.


 

در آستانه ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دههه کرامت در روز دوشنبه مورخه 96/2/5  آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان پسرانه و علوم معارف اسلامی شهرستان بیرجند با استقبال چشم گیر دانش آموزان برگزار شد.در ایام ولادت یگانه منجی عالم  بشریت حضرت مهدی (عج) ارودی زیارتی فرهنگی دانش آموزان ممتاز آموزان

دبیرستان  پسرانه علوم و معارف اسلامی بیرجند در مشهد مقدس برگزار شد.


در روز سه شنبه مورخه 19/2/96 در دبیرستان  پسرانه  علوم و معارف اسلامی  صدرای بیرجند مانور انتخابات ریاست جمهوری 96 با انتخاب معیار های  اصلح از منظر امام خمینی (ره) و امام خامنه ای ( مد ظله العالی )  با حضور دانش آموزان برگزار شد

 


 

در هفته بزگداشت مقام معلم، روز یکشنبه مورخ 17/2/96 اردوی سیاحتی زیارتی همکاران دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی بیرجند به همراه خانواده ها در منطقه ییلاقی مزار رزگ بیرجند با پذیرایی( میوه، شیرنی، اش رشته) و اهدا لوح تقدیر برگزار شد و همچنین در روز ولادت حضرت علی اکبر (ع) مراسم روز جوان در دبیرستان با زیارت عاشورا، مولودی خوانی و پذیرایی انجام شد.


در روز دوشنبه مورخه 12/2/96 در سالروز ولادت امام سجائ (ع)که همزمان با سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری  است، مراسم سپاس معلم   با اهدای شاخه گل به تمامی همکاران، مولودی خوانی توسط دانش آموز و پخش شیرنی و شکلات پس از سخنرانی  مدیریت محترم  آموزشگاه، پیرامون آثار گرانبهای امام سجاد (ع) و تاثیر  اندیشه شهید مطهری در روند پیروزی انقلاب اسلامی وبرکات آثار این شهید در نظام جمهوری اسلامی ایران برای نسل جوان و توصیه حضرت امام (ره) بر مطالعه کتاب  استاد و.... برگزار شد، ضمنا در روزهای ولادت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) مراسم مولودی خوانی و پذیرایی از دانش آموزان و همکاران انجام شد.

 

 


یادوراه شهدای دانش آموز  محمد حسین میخوش و محمد رفیعی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) یکشنبه مورخ 3/2/96  در دبیرستان پسرانه علوم معارف اسلامی بیرجند برگزار شد.

 


 

دانش آموزان دبیرستان پسرانه علوم ومعارف اسلامی شهرستان بیرجند درمسابقات استانی قرآن ،عترت ونماز خراسان جنوبی روز 13ماه رجب المرجب میلاد حضرت علی (ع )مورخه 96/1/22با کسب 3رتبه اول و1رتبه سومی  صدرایی شده وبه مرحله کشوری راه یافتند

 

 

 


ضمن گرامیداشت یاد  و خاطره  شهدای هسته ای ،روز ملی فناوری هسته ای و روز هنر انقلاب اسلامی در روز دوشنبه   96/1/21 پرچم  سبز علوی در دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی بیرجند به اهتراز در آمد

                                                                                                                 

 

 

 

تصویرگردان
درباره دبیرستان
 
آدرس:
بيرجند- خيابان 15خرداد -خ 13آبان 6
جنب مسجد حضرت ابوالفضل(ع)
دبيرستان پسرانه علوم و معارف اسلامي صدرا
تلفن:
056-32450523
056-32450855
وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
مناسبت ها
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر