سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ی ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ای است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن روز
متن را وارد نمایید
پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
تصویرگردان
اخبار دبیرستان صدرای بیرجند

یادوراه شهدای دانش آموز  محمد حسین میخوش و محمد رفیعی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) یکشنبه مورخ 3/2/96  در دبیرستان پسرانه علوم معارف اسلامی بیرجند برگزار شد.

 


 

دانش آموزان دبیرستان پسرانه علوم ومعارف اسلامی شهرستان بیرجند درمسابقات استانی قرآن ،عترت ونماز خراسان جنوبی روز 13ماه رجب المرجب میلاد حضرت علی (ع )مورخه 96/1/22با کسب 3رتبه اول و1رتبه سومی  صدرایی شده وبه مرحله کشوری راه یافتند

 

 

 


ضمن گرامیداشت یاد  و خاطره  شهدای هسته ای ،روز ملی فناوری هسته ای و روز هنر انقلاب اسلامی در روز دوشنبه   96/1/21 پرچم  سبز علوی در دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی بیرجند به اهتراز در آمد

                                                                                                                 

 

 

 


 

اولین روز تحصیلی  سال 1396 در دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی  صدرای شهرستان بیرجند با قرائت  پر فیض  زیارت عاشورا  و سخنرانی مدیریت دبیرستان آغاز گردید

فیلم  ( نزدیک آسمان) ساخته  محمد مهدی شیروانی دانش آموز  پایه چهارم در روز شنبه مورخه 95/12/21  در دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرای بیرجند به نمایش در آمد.

برگزاری برنامه های فاطمیه دوم و هفته ی تربیت اسلامی دبیرستان پسرانه علوم ومعارف اسلامی شهرستان بیرجند

 مراسم آغازین سال تحصیلی 96-95 دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرا بیرجند برگزار گردید.

اولین جلسه شورای دبیران دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرا شهرستان بیرجند در سال تحصیلی 96-95برگزار گردید.


اختتامیه ی کلاسهای فوق برنامه ی پایه های سوم و چهارم و تقویتی پایه ی دهم دبیرستان پسرانه ی علوم و معارف اسلامی صدرای شهرستان بیرجند روز چهار شنبه 95/6/24در دهه ی ولایت با حضور نماینده ی محترم اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد.


درگذشت ریاست محترم سازمان مدارس صدرا، را تسلیت عرض می نماییم.
درباره دبیرستان
 
آدرس:
بيرجند- خيابان 15خرداد -خ 13آبان 6
جنب مسجد حضرت ابوالفضل(ع)
دبيرستان پسرانه علوم و معارف اسلامي صدرا
تلفن:
056-32450523
056-32450855
وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
مناسبت ها
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر