سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن روز
متن را وارد نمایید
پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
تصویرگردان
اخبار دبیرستان دخترانه دره شهر
 
حضور کلیه دانش آموزان ، دبیران و عوامل دبیرستان صدرا دره شهر در راهپیمایی پرشور 22 بهمن

 
برگزاری باشکوه جشن انقلاب در روز 19 بهمن

 
تجدید میثاق با آرمان ها انقلاب

غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام  توسط دانش آموزان دبیرستان صدرا


 

 

روز 12 بهمن رأس ساعت 33/9 زنگ انقلاب در فضای دبیرستان صدرا طنین انداز شد . دانش آموزان با سردادن شعار های انقلابی و سرود جمهوری اسلامی ایران ، آغاز  ایامالله دهه فجر انقلاب اسلامی و سالروز ورود تاریخی و سراسر خیر و برکت امام شهدا به میهن اسلامی را گرامی داشتند . در پایان مراسم مدیر مدرسه در این رابطه سخنانی برای دانش آموزان ایراد کردند .


 
 
 

شور و شوق دانش آموزان دبیرستان صدرا دره شهر برای آمادگی و انجام تمهیدات لازم برنامه های دهه فجر


بدینوسیله شهادت آتش نشانان غیور، عزیز ، با غیرت و فداکار ایران اسلامی که در انجام ماموریت نجات و مهار حریق در ساختمان پلاسکو تهران جان خود را در طبق اخلاص قرار داده و برای مردم عزیز از جان خود گذشتند را به خانواده این عزیزان ، همکاران گرامیشان و مردم شریف کشورمان تسلیت عرض نموده و برای سایر عزیزان مصدوم در این حادثه دلخراش از خداوند منان سلامتی و شفای عاجل خواهان و خواستاریم.


 

 

 

 

 

انا لله و انا الیه راجعون

با دریغ و تأسف درگذشت عالم نستوه ، یار دیرین امام ، همسنگر و همگام رهبری در دوران مبارزات انقلاب اسلامی و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، جناب حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی را به ساحت مقدس مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت عرض می نماییم .


 
 
تو آمدی و کوچه های مدینه را باران شکوفه پوشاند. آمدی تا یازدهمین چراغ پرفروغ ولایت باشی . آمدی تا شب های بی ستاره را در ماه غرق کنی و دست های تنها مانده را بگیری و تا خدا بالا بکشی.

 
 
برگزاری گفتمان بصیرت افزایی با موضوع نهم دیماه در محل دبیرستان دخترانه علوم و معارف اسلامی صدرا دره شهر

 

برگزاری ویژه برنامه با حضور مسئولین آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی به مناسبت هفته وحدت و میلاد مسعود نبی مکرم اسلام  و حضرت امام صادق (ع)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38  آرشیو خبر‌ها
درباره دبیرستان
 
 
آدرس:
دره‌شهر- ميدان بسيج – بلوار بهشتي- خيابان شكوفه‌ها- دبيرستان علوم و معارف اسلامي دخترانه صدرا
 
تلفن:
0842-5225200
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
مناسبت ها
حدیث روز
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر