سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن روز
متن را وارد نمایید
پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
تصویرگردان
اخبار دبیرستان دخترانه دره شهر
 
 
برگزاری امتحانات هماهنگ آمادگی امتحانات نهایی

برگزاری جشن به مناسبت میلاد خجسته حضرت علی (ع) و روز پدر


 
تقدیر از خانم کیمیا کریمی رتبه اول آزمون های پیشرفت تحصیلی توسط کارشناس محترم آموزش  مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دره شهر

 
 
 
برگزاري اعتكاف علمي نوروزي در دبيرستان صدرا دره شهر

 
حضور کلیه دانش آموزان ، دبیران و عوامل دبیرستان صدرا دره شهر در راهپیمایی پرشور 22 بهمن

 
برگزاری باشکوه جشن انقلاب در روز 19 بهمن

 
تجدید میثاق با آرمان ها انقلاب

غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام  توسط دانش آموزان دبیرستان صدرا


 

 

روز 12 بهمن رأس ساعت 33/9 زنگ انقلاب در فضای دبیرستان صدرا طنین انداز شد . دانش آموزان با سردادن شعار های انقلابی و سرود جمهوری اسلامی ایران ، آغاز  ایامالله دهه فجر انقلاب اسلامی و سالروز ورود تاریخی و سراسر خیر و برکت امام شهدا به میهن اسلامی را گرامی داشتند . در پایان مراسم مدیر مدرسه در این رابطه سخنانی برای دانش آموزان ایراد کردند .


 
 
 

شور و شوق دانش آموزان دبیرستان صدرا دره شهر برای آمادگی و انجام تمهیدات لازم برنامه های دهه فجر


بدینوسیله شهادت آتش نشانان غیور، عزیز ، با غیرت و فداکار ایران اسلامی که در انجام ماموریت نجات و مهار حریق در ساختمان پلاسکو تهران جان خود را در طبق اخلاص قرار داده و برای مردم عزیز از جان خود گذشتند را به خانواده این عزیزان ، همکاران گرامیشان و مردم شریف کشورمان تسلیت عرض نموده و برای سایر عزیزان مصدوم در این حادثه دلخراش از خداوند منان سلامتی و شفای عاجل خواهان و خواستاریم.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39  آرشیو خبر‌ها
درباره دبیرستان
 
 
آدرس:
دره‌شهر- ميدان بسيج – بلوار بهشتي- خيابان شكوفه‌ها- دبيرستان علوم و معارف اسلامي دخترانه صدرا
 
تلفن:
0842-5225200
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
مناسبت ها
حدیث روز
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر