سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن مدیر
متن را وارد نمایید
پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
درباره دبیرستان
 

آدرس:
اردبيل- کارشناسان-فاز3-جنب تالار آی نور-روبروی تالار آی نور

تلفن:
04533730822
اخبار دبیرستان دخترانه ادبیل

پیرجلیلی مدیر دبیرستان دخترانه ی علوم ومعارف اسلامی صدرای اردبیل از برگزاری مانور زلزله در محوطه مدرسه با حضور معاون آموزشی و پرورشی و تمامی دانش آموزان خبر داد.


پیرجلیلی مدیر دبیرستان صدرا از برگزاری مراسم اربعین سید وسالار شهیدان امام حسین (ع) درمدرسه خبر داد.

 

پیرجلیلی دیر دبیرستان دخترانه ی علوم ومعارف اسلامی صدرای اردبیل از شرکت وحضور دانش آموزان عضو شورای مدرسه صدرا به همراهی معاون آموزشی سرکار خانم نیستانی در جلسه پیشگیری از وقوع آسیبهای اجتماعی  خبر داد.

 

پیرجلیلی مدیر دبیرستان صدرا از حضور دانش آموزان پایه اول به همراهی دبیر تجوید سرکار خانم فرید از مزار شهدای گمنام واقع در جنب دریاچه شورا بیل خبرداد.

 

پیرجلیلی از تشکیل جلسه حلقه صالحین در سالن حلقه های مصلی اردبیل باحضورفرماندهان بسیج مدارس خبرداد.

 

پیر جلیلی مدیر دبیرستان دخترانه ی علوم ومعارف اسلامی صدرای اردبیل طبق تصمیمگیری در جلسه انجمن اولیاءومربیانازبرگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری ومهار آسیب های اجتماعی برای دانش آموزان واولیاء آنان خبر داد.

پیرجلیلی مدیر دبیرستان دخترانه ی علوم ومعارف اسلامی صدرای اردبیل از برگزاری جلسه شورای دبیران پس از اتمام امتحانات میان ترم و صدور کارنامه دانش آموزان خبر داد.

پیرجلیلی مدیر دبیرستان دخترانه ی صدرا ازتشکیل و برگزاری جلسه انجمن اولیاء ومربیان جهت رفع مشکلات مدرسه و دانش آموزان در مکان دفتر مدیر مدرسه صدرا خبر داد.

پیرجلیلی مدیر دبیرستان دخترانه ی علوم ومعارف اسلامی صدرای اردبیل از بازدید حجت الاسلام مهدی ستوده ، مدیر کل تبلیغات اسلامی شهرستان اردبیل از محوطه دبیرستان و کلاسها و حیاط و سالن مدرسه بازدید کرد.

 

پیرجلیلی مدیر دبیرستان دخترالنه ی علوم ومعارف اسلامی صدرای اردبیل از دعوت و حضور دکتر محسنی برای تقویت تست زنی درس عربی پایه چهارم خبر داد.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  آرشیو خبر‌ها
تصویرگردان
وبلاگ ها
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
مناسبت ها
حدیث روز
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر