سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن مدیر
متن را وارد نمایید
پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
درباره دبیرستان
 

آدرس:
اردبيل- کارشناسان-فاز3-جنب تالار آی نور-روبروی تالار آی نور

تلفن:
04533730822
تصویرگردان
اخبار دبیرستان دخترانه ادبیل

پیرجلیلی مدیر دبیرستان صدرا از بازدید رئیس ناحیه 1 آموزش و پرورش اردبیل از مدرسه در رابطه با آماده سازی جهت آغاز سال تحصیلی 96-97 خبر داد.


پیرجلیلی مدیر دبیرستان صدرا از آماده سازی در ورودی و تابلو مدرسه و نقاشی دیوار بیرون مدرسه  صدرا جهت اجرای برنامه جشن  بازگشائی خبر داد.


پيرجليلي مدير مدرسه ي صدرا از برگزاري آزمون سنجش دوم تابستانه به منظور تقويت بنيه علمي و آشنائي با تست ها وسوالات كنكور سراسري ،براي دانش اموزان پايه چهارم صدرا خبر داد.

 

پیرجلیلی مدیر دبیرستان صدرا از برگزاری ازمون ورودی پایه دعهم سال تحصیلی 97-96 در مدرسه صدرا خبر داد.

 

پيرجليلي مدير مدرسه ي صدرا از برگزاري آزمون سنجش اول تابستانه به منظور تقويت بنيه علمي و آشنائي با تست ها وسوالات كنكور سراسري ،براي دانش اموزان پايه چهارم صدرا خبر داد.

 

پیرجلیلی مدیر دبیرستان صدرا از برگزاری آزمون کنکور آزمایشی مرحله چهارم (آخرین مرحله) مدرسه صدرا برای پایه چهارم خبر داد.

 

پیر جلیلی مدیر مدرسه ی صدرا از آغاز ثبت نام و تبلیغ مدرسه ی علوم ومعارف اسلامی صدرادر شهرستان اردبیل خبر داد.

 

پیرجلیلی مدیرمدرسه صدرا از برگزاری مراسم افطاری و قرائت دعای مجیر در مدرسه صدراخبر داد.

 

پيرجليلي مدير مدرسه ي صدرا از برگزاري جلسه انجمن اولياء ومربيان با حضور رئيس و اعضاي انجمن و مدير و كادر اجرائي مدرسه در دفتر مديريت خبر داد.

 

پیرجلیلی مدیر دبیرستان صدرا از پخش شیرینی و مولودخوانی ویژه نیمه شعبان در زنگ تفریح مدرسه خبر داد.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  آرشیو خبر‌ها
وبلاگ ها
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
مناسبت ها
حدیث روز
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر