سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن روز
متن را وارد نمایید
پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
درباره دبیرستان
 
 
آدرس:
اروميه- خيابان دانشكده- بالاتر از چهار راه شورا- كوچه 43- پلاك 3- دبيرستان علوم و معارف اسلامي دخترانه صدرا
 
تلفن:
0441-3441114
تصویر گردان
اخبار دبیرستان صدرای ارومیه
برگزاری نشست دینی به مناسبت گرامیداشت مبعث پیامبر صلوات الله علیه

راهیابی نفرات اول مسابقات قرآن و عترت به مرحله استانی

به مناسبت رحلت جانگداز خاتم الرسل حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت مظلومانه امام حسن مجتبی (ع) و شهادت سلطان خراسان امام موسی الرضا (ع) برنامه عزاداری در این دبیرستان بر پا گردید.

مراسم سوگواری اربعین حسینی در مورخه 13/11/91 در نماز خانه دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرا ی ارومیه برگزار گردید.

امام خامنه ای :

9 دی تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است.


روز سه شنبه مورخه 28/9/91 كلاسي تحت عنوان  آموزش اطفائ حريق در محوطه حياط دبيرستان علوم ومعارف اسلامي صدراي اروميه برگزار گرديد.

به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان مراسم  احسان ناهار بین كلیه دانش آموزان و همكاران برگزار گردید.


مسابقات حفظ ، قرائت ،مفاهیم ، احكام ، نهج البلاغه ، انشای نماز ...مرحله آموزشگاهی در دبیرستان دخترانه علوم ومعارف اسلامی صدرا ی ارومیه  برگزار گردید و نفرات برتر این مرحله به اداره اموزش و پرورش ناحیه یك ارومیه  معرفی شدند.ضمنا طی مناسبتی از این عزیزان تجلیل به عمل خواهد آمد .

اردوی راهیان نور در دبیرستان دخترانه علوم ومعارف اسلامی صدرای ارومیه برگزار گردید . در این اردو دانش اموزان پایه دوم این اموزشگاه به منظور آشنایی با  رشادتهای شهیدان 8 سال دفاع مقدس و گذراندن واحد درسی آمادگی دفاعی به همراه مربی راهی منطقه شلمچه شدند.

جلسه گردهمایی اولیاء و مربیان در موخه 20/9/91  راس ساعت 3 در دبیرستان دخترانه علوم ومعارف اسلامی صدرای ارومیه برگزار گردید . در این گردهمایی اولیاء با در دست داشتن كارت نمره در آموزشگاه حضور یافته  و از وضعیت تحصیلی و تربیتی فرزند خود اطلاع یافتند.
تصویرگردان
وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
مناسبت ها
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر