سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن روز
 
عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید
پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
اخبار دبیرستان پسرانه مرند

همزمان با مدارس علوم ومعارف اسلامی  صدرای کشور  روز شنبه مورخه 20/09/1395مرحله دوم  آزمون های ازمایشی ویِژه رشته علوم ومعارف اسلامی  در دبیرستان علوم ومعارف اسلامی  صدرای مرند با شرکت تمامی دانش آموزان کلاس چهارم  برگزار گردید 


نشست بصیرت وروشنگری   

بمناسبت هفته بسیج  نشست بصیرت وروشنگری   روز سه شنبه چهارم آبان 95در دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرای مرند  با سخنرانی برادر رسول قناتی  برگزار گردید

“بسیجی” فرد عاشق سر از پا نشناخته‌ای است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام و قرآن و ولایت و انقلاب اسلامی کرده است.

شناخت بسیجی در وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی است که در سرنوشت سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و تداوم راه مقدس انقلاب و امام راحل (سلام‌الله علیه) نقش تعیین کننده دارد.


مراسم یادواره شهدای دانش آموزی مرند با مشارکت دانش آموزان دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرا ودبیرستان نمونه  ابوریحان  در مدرسه ابوریحان  مرند روز دوشنبه مورخه 10/08/95 با حضور خانواده محترم شهدای دانش آموز ودانش آموزان این دو دبیرستان  وسخنرانی معاون مدیر کل ومدیر آموزش وپرورش مرند ونیز فرمانده محترم سپاه ناحیه مرند برگزار گردید.
 
 


مراسم سال تحصیلی 95-96  دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرای مرندبا قرائت قرآن و دعا توسط دانش آموزان شروع شد و در ادامه جناب آقای پورتقی رییس سازمان تبلیغات اسلامی مرند ضمن گرامی داشت  آغاز سال تحصیلی وهفته دفاع مقدس در مورد اهمیت علم وعلم آموزی و فرهنگ مقاومت و ایثارسخنرانی کردند.

مدیر مدرسه  صدرا مرند جناب آقای علیپور نیز ضمن تبریک سال تحصیلی جدید در مورد اهمیت علم و علم آموزی مطالبی به دانش آموزان اعلام کردند.

در این مراسم از دانش آموزان ممتاز سال قبل با هدایایی تجلیل شد

درخشش دانش اموزان صدرای مرند در کنکور95
قبولی دانش آموزان مهدی محب حیدری در رشته حقوق دانشگاه شهید مدنی تبریز و علی خلفی در رشته ی فقه و حقوق اسلامی دانشگاه ارومیه و حسین رسولی در رشته علوم و  قران حدیث دانشگاه قم به ایشان ودبیران تلاشگر وخانواده محترمشان تبریک وتنهیت می گوییم.

تبریک و تهنیت به رئیس جدید سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا


پیام تسلیت درگذشت ریاست محترم سازمان مدارس صدرا


  آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان  علوم ومعارف اسلامی صدرا مرند

 آزمون بر اساس بخشنامه سازمان مدارس اسلامی صدرا و به منظور جذب دانش آموزان مستعد و دارای شرایط لازم بر گزار گردید و قبل از برگزاری آزمون ، خانواده ها و دانش آموزان نسبت به نحوه ثبت نام و حضور در دبیرستان صدرا توجیه شده اند.


افتخار آفرینی دانش آموزان علوم و معارف اسلامی صدرای استان اذربایجانشرقی در مسابقات فرهنگی و هنری

کسب سه رتبه اول استانی
1- محمد حسین نقی زاده در رشته قرائت رتبه اول استانی
2-  محمد رجبی در رشته صحیفه سجادیه رتبه اول استانی
3- زهرا اهن پیشه در رشته احکام رتبه اول استانی
 
تصویرگردان
درباره دبیرستان
 
 
آدرس:
مرند- خيابان بهشتي - كوچه آسياب - روبروي حسينيه حضرت قاسم (ع) - دبيرستان علوم و معارف اسلامي پسرانه صدرا
 
تلفن:
041-42276665
وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
مناسبت ها
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر