سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

سخن روز
 
عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید
پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
اخبار دبیرستان پسرانه مرندآزمون 5 (جامع) آزمایشی رشته علوم ومعارف اسلامی ویژه دبیرستان  های  علوم ومعارف اسلامی صدرا  ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 31 خرداد 96 در دبیرستان پسرانه علوم ومعارف اسلامی صدرا مرند همزمان با سایر دبیرستان های صدرا برگزار گردید 


مراسم بزرگداشت هفته معلم با حضور دبیران و کارکنان دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا مرند برگزار گردید  در این مراسم علیپور مدیر دبیرستان با عرض خیر مقدم نکاتی از شخصیت والای معلم بیان نمودند و از تلاشهای مجدانه همکاران در تعلیم و تربیت آینده سازان کشور اسلامی وتقدیر و تشکر نمودند و در ادامه حجت الاسلام حاج آقا موسوی دبیر بازنشته  دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرا  مرند مطالبی در تبیین شخصیت والای  معلم شهید مطهری و مقام شامخ معلم مطالبی مطرح نمودند . سپس نماز جماعت با حضور پرشور همکاران برگزار گردید و در آخر پذیرایی انجام گرفت
 
 
 

اردوی علمی ـ آموزشی دبیرستان پسرانه  صدرای مرند از پنجم فروردین 96 شروع وتا یازدهم فروردین  ان شالله ادامه  داشت .  در طی این دوره   کلاس های تست زنی دروس عربی ، ادبیات فارسی ، اقتصادو...گردید و همچنین دانش آموزان ساعاتی را به مطالعه وورزش   پرداختند  واز انان با صبحانه و میان وعده پذیرایی  گردید.
تصویرگردان
درباره دبیرستان
 
 
آدرس:
مرند- خيابان بهشتي - كوچه آسياب - روبروي حسينيه حضرت قاسم (ع) - دبيرستان علوم و معارف اسلامي پسرانه صدرا
 
تلفن:
041-42276665
وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
مناسبت ها
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر