سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
سخن روز
متن را وارد نمایید
نظرسنجی


اخبار دبیرستان پسرانه بناب

برنامه های این بازدید شامل : بازدید از فضای معنوی حوزه ، منزل شهید ، كتابخانه و اتاق مشاوره حوزه و حجره ها ، دیدار با حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ مجید باقری بنابی،رییس حوزه علمیه ولیعصر (عج) و در پایان ، اقامه نمازجماعت ظهر و عصر .


اردوی یك روزه دانش آموزان دبیرستان پسرانه علوم ومعارف اسلامی صدرا بناب در كوه قره قشوق برگزار شد


آزمون دانشگاه علوم اسلامی رضوی در دانشگاه آزاد تبریز برگزار شد . در این آزمون 9 تن از دانش آموزان دبیرستان پسرانه علوم ومعارف اسلامی صدرا بناب حضور یافته و به رقابت پرداختند .
تصویرگردان
درباره دبیرستانآدرس:
بناب- خيابان شهيد بهشتي- بالاتر از اداره پست- دبيرستان علوم و معارف اسلامي پسرانه صدرا

تلفن:
7247347-0412

وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
مناسبت ها
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر