سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
درباره دبیرستانآدرس:
تبريز- خيابان امام خميني- اول تربيت- پشت مسجد شعبان- محل سابق نيمه دولتي قدس- دبيرستان علوم و معارف اسلامي پسرانه صدرا

تلفن:
5567550-0411

سخن روز
متن را وارد نمایید
تصویرگردان
اخبار دبیرستان صداری تبریز


همزمان با مدارس سراسر کشور انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان پسرانه صدرا  روز دوشنبه سوم آبانماه 95 با شور و شوق فراوان دانش آموزان برگزار گردید.

مراسم بازگشایی و اولین روز مدرسه در سال تحصیلی 96 ـ 95 و گرامیداشت هفته دفاع مقدس همزمان با مدارس سراسر کشور در دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرای تبریز با تمام شور و نشاط برگزار گردید .

اعلام برنامه هفتگی دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرای تبریز جهت ملاحظه و حضور منظم و بموقع همکاران ،دبیران محترم ، اولیاء گرامی و دانش آموزان عزیز.

مناسبت ها
وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
حدیث روز
اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر