سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
تصویر گردان
اخبار/مقالات
   در تاریخ 15/2/95 دبیرستان دخترانه صدرا زرین شهر اقدام به برگزاری اردوی سیاحتی زیارتی قم وجمکران وغار چال نخجیرنمودند.

  رویدادهای ماه رجب در دبیرستان دخترانه معارف اسلامی صدرای زرین شهر

مراسم عزاداری به مناسبت شهادت امام علی النقی (ع) یازدهمین اختر تابناک امامت در نماز خانه آموزشگاه با حضور کلیه معارف جویان برگزار گردید.


   جشنواره هفت سین به روایت تصویرجشنواره هفت سین به روایت تصویر
 

   شنبه 94/12/22 به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) مراسم عزاداری وسخنرانی توسط حجه الاسلام اصغر کریمزاده پیرامون شخصیت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

  کسب 11 مقام برتر در مسابقات معارف اسلامی وفرهنگی هنری منطقه

    روز چهارشنبه 94/12/12درآستانه روز درختکاری معارف جویان دبیرستان صدرای زرین شهر با کاشت نهال و درخچه با فرهنگ درختکاری وکاشت گیاهان آشنا شدند واقدام به کاشت چند گیاه نمودند.

  همزمان با شهادت بانوی آب و آیینه حضرت فاطمه زهرا (س) معارف جویان با حضور در گلزار شهدای و مجموعه فرهنگی تاریخی تخت فولاد اصفهان حضور یافتند وبا شهدای شهر اصفهان و مشاهیر و عرفا آشنا شدند.

    کسب رتبه اول توسط معارف جویان دبیرستان دخترانه صدرا درشهرستان زرین شهردر رشته صحیفه سجادیه واحکام
مناسبت ها
درباره دبیرستان


آدرس:
دبيرستان علوم و معارف اسلامي دخترانه صدرا

تلفن:
 

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر