سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
تصویر گردان
حدیث
تازه ترین اخبار خبرگزاری ها
بیشتر ...
اخبار/مقالات
         خانم زهرا صالحی معارف جوی پایه هشتم دبیرستان معارف اسلامی صدرای ولایت زرین شهر موفق به کسب رتبه دوم در رشته قرائت تحقیق در مرحله کشوری سی وششمین دوره ی مسابقات قران ، عترت ونماز دانش آموزان سراسر کشورشده است.این موفقیت را به ایشان، خانواده محترم، معارف جویان، دبیران وکادر اداری این دبیرستان تبریک عرض می نماییم .

  رویدادهای اذرماه  ودیماه  97-96

  معارف جویان و همکاران دبیرستان دخترانه معارف اسلامی صدرا همزمان با سایر مدارس و ارگان ها در سراسر کشور در راهپیمایی افتخارآفرین 22 بهمن شرکت نمودند و وفاداری خود را با حضور پر رنگ خود به نایب برحق امام زمان(عج)، حضرت آیت الله خامنه ای و آرمان های امام راحل(رحمه الله) و شهدای جان برکف انقلاب اسلامی اثبات نموده و سی و هشتمین بهار آزادی را جشن گرفتند. وبا ردیگر قدرت و عظمت حکومت اسلامی و الهی ایران را به نمایش گذاشتند . ودر نماز جمعه  شرکت نمودند.

   گزارشات دیماه وبهمن ماه دبیزستان دخترانه صدرا

   در تاریخ 15/2/95 دبیرستان دخترانه صدرا زرین شهر اقدام به برگزاری اردوی سیاحتی زیارتی قم وجمکران وغار چال نخجیرنمودند.

  رویدادهای ماه رجب در دبیرستان دخترانه معارف اسلامی صدرای زرین شهر

مراسم عزاداری به مناسبت شهادت امام علی النقی (ع) یازدهمین اختر تابناک امامت در نماز خانه آموزشگاه با حضور کلیه معارف جویان برگزار گردید.


   جشنواره هفت سین به روایت تصویرجشنواره هفت سین به روایت تصویر
 

   شنبه 94/12/22 به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) مراسم عزاداری وسخنرانی توسط حجه الاسلام اصغر کریمزاده پیرامون شخصیت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)
مناسبت ها
درباره دبیرستان


آدرس:
دبيرستان علوم و معارف اسلامي دخترانه صدرا

تلفن:
 

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر