مقالات ویژه خانواده های صدرایی

یک سال تحصیلی دیگر در حال اتمام است و شما در این روزهای پایانی سال تحصیلی خود را برای شرکت موفقیت‌آمیز در امتحانات آماده می‌سازید. امروز جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان ذکر توصیه‌هایی را لازم می‌دانیم تا بتوانید به اهداف آموزشی خود برسید. 


خانواده هاي محترم صدرايي كنكوري بازهم سلام

در ادامه توصيه هاي كنكوري در اين بخش برخي ديگر از مواردي كه شما به عنوان خانواده كنكوري بايد مطلع باشيد و در طول يكسال تا كنكور سراسري ان موارد را به كار بگيريد خدمتتان عرض مي كنيم .

 

 

6- با برنامه مدرسه و مسئولين مدرسه هماهنگي كامل و صد در صد داشته باشيد

7- مهماني و مسافرت را در طول اين يكسال به وي‍ژه ايام خاص ( تعطيلات نوروز ) را به حداقل برسانيد . توصيه ما به ويژه براي ايام نوروز اين است كه براي نظارت كامل بر روند مطالعاتي فرزندتان حتما در منزل حضور داشته و برنامه سفر براي اين ايام در نظر نگيريد .لطفا

8- از برنامه درسي فرزندتان كاملا مطلع باشيد . حتما در جريان زمان مطالعه و استراحت فرزندتان طبق برنامه مطالعاتي آنها قرار بگيريد .

 

9- از هم اكنون اين موضوع را در خانواده مطرح كنيد كه موفقيت فرزندتان ، موفقيت خانوادگي است . قطعا اين موضوع در افزايش انگيزه و ايجاد فضاي صميميت در منزل تاثير بسزايي خواهد داشت .

 

 

10- به تغذيه و ورزش و استراحت فرزندتان توجه كافي داشته باشيد

 

 

 

 

 

 

 

11-  پررنگ شدن نقش پدر در فضای خانواده به ویژه در بحث  ارتباط سازنده پدران با پسرها

 

 

 

 

 

 

 

12- طبق تعاليم و روايات ديني ،  دعاي پدر و مادر در حق فرزند مستجاب است . حتما با دعاي خيرتان موفقيت و عاقبت بخيري عزيزانتان را تضمين نماييد .

 

 

تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر