سخن مدیر

ایام و اوقات همچون ابر بهاری می آیند و بر ما می گذرند در این رهگذر آنچه دستمایه ماندگاری و حیات است، به جای گذاشتن نیکی ها و برپایی سنت های حسنه ایی است که آدمیان از آن بهره جویند و در سایه سار آن به یکدیگر مدد رسانند.

هم افزایی عقول و اندیشه ها ما را به همدلی و هم احساسی رهنمون می سازد و همه ی این ظرفیت ها به اعمال رفتارهای یکپارچه و منتهی می گردد. پس از هر امکانی برای تجمیع افکار، اندیشه ها، احساسات و رفتارها باید کمک گرفت؛ امروز و تحت لوای این سایت و صفحه، فرصتی مغتنم برای تعامل و ارتباط گیری به وجود آمده است، این مجال را پاس داشته و مهیای پذیرش نقد، نظر، نگاه و پیشنهاد شما می باشیم.

پیام رسان
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
تصویر گردان
اخبار دبیرستان دخترانه صدرای اصفهان

حجت الاسلام اروجی ضمن تشکر از حضور همکاران صدرا اربعین حسینی را تسلیت گفته وسخنانی پیرامون اهمیت آشنایی  با منطق قرآن ونیاز بشرامروز به آموزه های دین اسلام ایراد فرمودند وتمام مصیبتهای وارد بر بشر امروز بخصوص به اسم اسلام را به کج فهمی از دین مربوط دانسته ورسالت مهم مربیان در تربیت نوجوانان را تذکر دادند .

صبح روز شنبه هفتم آذرماه 1394 مدیریت دبیرستان صدرا سرکار خانم هاشمی ،معاونین دبیرستان خانمها: پهلوانی نژاد وشولایی ونماینده معلمان این دبیرستان  سرکار خانم کرمی  برای دیدارو عرض خیر مقدم خدمت جناب حاج آقااروجی مدیر کل جدید سازمان تبلیغات استان اصفهان در محل سازمان تبلیغات در دفتر ایشان حضور بهم رساندند.

 


دانش آموزان ضمن خواندن نماز وزیارت حضرت امام خمینی با آرمانهای امام راحل تجدید عهد وپیمان کردند وهیچ گاه خاطره 12 آبان 94 را از یاد وذهن خود فراموش نخواهند کرد.


دیدارحجت الاسلام دانی مشاوررئیس سازمان تبلیغات اسلامی کل کشور در امور مدارس وآقای بهرامسری معاونت آموزشی وپرورشی امور مدارس علوم ومعارف اسلامی کل کشور از دبیرستان دخترانه علوم ومعارف اسلامی صدرا اصفهان
مناسبت ها
حدیث روز
تمامی حقوق متعلق به سازمان مدارس معارف اسلامی می باشد قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر